KONST / Litografier / Litografi 7884392
nr 788 4392
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stockholmsmotiv, signerad: Sitg Claesson -78, provtryck, motivets mått: 33x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:55:07
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr
600 kr
700 kr
700 kr
800 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas